НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

Футболісти ФК "Говерла" не вчиняли дій з навмисною метою програти матч супернику. (матч 7-го туру УПЛ "Карпати" - "Говерла" 1:0)

Про це ідеться в листі-вимозі "Говерли" на адресу інтернет-видання "Чемпіон" за підписом гернерального директора клубу Івана Шіца.

У "Говерлі" стверджують, що наставник клубу В`ячеслав Грозний не звинувачував гравців клубу у здачі матчу "Карпатам" після гри з "Ворсклою".

Нагадаємо, що "Чемпіон", посилаючись на джерело в клубі писав, що після гри з "Ворсклою" тренер звинуватив гравців клубу у здачі матчу "Карпатам" і сам подав у відставку.

В ужгородському клубі наголошують, що Грозний не подавав у відставку після гри з "Ворсклою".

Також у "Говерлі" погрожують подати

Говерла - Севастополь 1:2. Післяматчева прес-конференція В'ячеслава Грозного

Післяматчева прес-конференція головного тренера "Говерли" В'-ячеслава Грозного після поразки від "Севастополя" (1:2).

- Досить складно грати, коли випадає ряд гравців, на яких розраховуєш – Нікулае, Лазевскі, Єзерський, Люлька. Довелося ставити центр бека Ороса на фланг. Та й гол швидкий пропустили, суперник потім мав психологічну перевагу. Та й маю свою думку щодо рівня суддівства. На мій погляд – трактування всіх спірних моментів було на користь гостей. Ратую за те, щоб матчі вітчизняної прем'єр-ліги проводили іноземні арбітри впродовж трьох наступних років. А наші судді, нехай проводять матчі за межами країни. Таким чином доб'ємося неупередженості, якихось інших речей...-

Тому

Говерла расписала результативную ничью с македонскими

Ужгородская "Говерла" не сумела переиграть македонский ФК "Работнички" в контрольном матче на сборе в Турции.

Игра завершилась со счетом 1:1. В составе ужгородцев забитым голом отличился Лысенко.

"Работнички" (Скопье, Македония) - "Говерла" (Ужгород, Украина) - 1:1

Голы: Петровик, 26 (1:0), Лысенко, 89 (1:1)

"Говерла": Бабенко, Бойко, Елисеев, Малишич (Допилка, 46), Печенкин (Макаренко, 46), Балафас (Петров, 46), Райчевич (Едигарян, 46), Захаревич (Мищенко, 46), Лопес (Лысенко, 46), Чурко (Трухин, 46), Ле Таллек (Ивашко, 46).

Контрольний поєдинок.

ФК «Говерла-Закарпаття» (Ужгород) – МФК «Земплін» (Міхаловце) – 2:1

Голи: Муховиков 3, Джакобія 79 (пенальті) – Готтек 85 (пенальті).

«Говерла-Закарпаття». 1-тайм: Бабенко – Свідерський, Гібалюк, Щедраков, Сагайдак – Райчевіч, Нудний, Муховиков, Ситник, Като – Косирін.

2-й тайм: Бабенко – Молнар, Кундрик, Сагайдак, Комарницький – Печенкін, Свиридов, Джакобія, Мелікян, Малін – Вітер.

СК «Земплін»: Брудняк (Бреда,46) – Корійков(Даргай,57), Ногінек, Готтек, Якубчо , Гожава (Мігок,58), Рак, Коваль (Шкварка,46), Русковський, Штрілак (Зонзон,57), Гамкрелідзе (Данко,46).

Арбітр – Ярослав Козик (Мукачево)

1-й асистент – Юрій Нагорняк (Ужгород), 2-й асистент – Петро Котубей (Виноградово).

П’ять перемог у п’яти матчах, сім забитих голів і жодного пропущеного, - такий результат у проведених спарингах продемонстрували футболісти «Говерли-Закарпаття» під час других навчально-тренувальних зборів у Анталії. По-черзі перед ужгородцями капітулювали словацький «Татран», вірменський «Ширак», узбецький «Насаф», казахський «Локомотив» та прем’єрлігівська «Ворскла».

Майже 90% голів забитих гравцями нашої команди сталися у другій половині цих зустрічей, більше того, три з них забивалися на останніх хвилинах гри (матчі з «Шираком», «Насафом» та «Ворсклою»). У складі закарпатців по-два м’ячі на свій рахунок записали: Л.Джакобія та О.Ситник, по-одному: А.Муховиков, В.Свідерський та Д.Вітер.

Нині команда вже в Україні на коротких канікулах. У суботу

Предлагаем вашему вниманию просмотр видеотрансляции матча 16-го тура семпионата Украины ужгородской «Говерлой» и донецким «Шахтером». Начало поединка - 29 ноября в 14:00.

ГОВЕРЛА - ШАХТЕР. ВИДЕО-ТРАНСЛЯЦИЯLIVE

В трудном и напряженном поединке Говерла сумела добыть победу в матче с Металлургом.

Александр Севидов, fcgoverla.uz.ua
Александр Севидов, fcgoverla.uz.ua30 вересня 2012, 17:49
Говерла с каждым новым матчем все меньше напоминает обреченную команду. Очень даже наоборот, теперь ужгородцы боевой и сплоченный коллектив, объединенной одной заветной целью.
Хотя уже прошел практически целый месяц после завершения лета, первый тайм отчетного поединка вернул в это время года. Теплая погода в Ужгороде повлияла не только на зрителей, которые сняли курточки и теплые вещи, но и на самих игроков. Действиям обеих команд явно не хватало динамики.
Говерла и Металлург действовали в размеренном темпе, никто не брал на себя смелость взять управление игрой в свои руки. Металлург на правах более мастеровитой команды больше играл с мячом,

Cклад "Буковини" поповнив захисник Андрій Сагайдак, котрий гратиме у оренді до завершення сезону.

Про перехід гравця "Говерли", який був виставлений ужгородцями на трансфер, клубній прес-службі повідомив генеральний директор ФСК "Буковина" Віктор Олійник.

23-річний Сагайдак починав у "Карпатах", встиг пограти за "Чорноморець" та "Прикарпаття". На рахунку новачка "Буковини" також 32 матчі (2 голи) за юнацькі збірні України (U-16,17,18,19).

Контрольний матч.

«Говерла-Закарпаття» (Ужгород) – «Факел» (Воронеж, Росія) 1:0 (1:0)

Гол: Трухін 1 хв.

Склад команди: Надь (Яшков,46) – Щедраков, Свідерський, Мелікян, Комарницький (Єлісєєв, 77) – Райчевіч, Ситник, Печонкін (Нудний, 80), Трухін, Муховиков (Даниловський, 75) - Косирін (Джакобія,57).

У третьому контрольному матчі на завершальних зборах, які тривають в Анталії закарпатці на стадіоні готельно-спортивного комплексу "Cornelia DeLuxe" в Белеці переграли російський першоліговий "Факел".

Автором єдиного голу, який приніс чергову перемогу «Говерлі» став півзахисник Дмитро Трухін. На 25-й секунді матчу Дмитро отримав пас на хід, увірвався лівим краєм в штрафний майданчик росіян, підлаштував

Говерла сыграет в белом, Шахтер - в оранжево-черном

В 19:00 на «Арене Львов» начнется поединок 10-го тура Премьер-лиги. Утром 5 декабря состоялось традиционное предматчевое совещание с участием представителей клубов, а также служб, задействованных в организации игры.«Шахтер» выйдет на поле в оранжево-черной форме, вратарь дончан – в зеленой. «Говерла» сыграет в белом, голкипер – в желтом.Делегат ФФУ Александр Тюрин констатировал готовность стадиона и всех служб к вечернему матчу. Представитель судейской бригады, в свою очередь, напомнил об основных организационных моментах, после чего пожелал командам красивой и успешной игры.shakhtar.com

Відео сектору вболівальників на стадіоні "Україна" під час матчу 12-го туру Української Прем'-єр-ліги "Карпати" - "Говерла".

Нагадаємо, матч закінчився внічию - 1:1.

"Говерла" - "Ваккер" (Інсбрук, Австрія) – 4:0 (3:0)

Голи: Лисенко (5, 9 хв.)- Чурко (13хв), Трухін (88 хв).

Склад "Говерли"

1-й тайм: Надь (к) - Печонкін, Щедраков, Бордіян, Малішич - Чурко, Єдігарян, Райчевіч, Допілка - Лисенко, Лопез.

2-й тайм: Яшков (к) - Допілка, Єлісєєв, Бойко, Макаренко, Трухін, Захаревич, Чурко, Печонкін, Єдігарян – Івашко

Четвертий за ліком товариський матч на других навчально-тренувальних зборах ужгородці проводили проти дев'ятої команди австрійської Бундесліги після першого кола – "Ваккер" (Інсбрук).

Наші гравці вже з перших хвилин нокаутували суперники, провівши у їх ворота один за одним три голи.

Страницы: Развернуть