НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

Контрольный матч.

Ужгородская "Говерла" в заключительном матче третьего турецкого сбора переиграла брестское "Динамо" со счётом 2:0. Голы в составе ужгородской команды забивали Артур Едигарян и Дамьен Ле Таллек.

Отметим, что уже 20 февраля "Говерла" вернётся домой, где и будет готовится к матчу 19 тура чемпионата Украины против луганской "Зари".

"Говерла" (Ужгород, Украина) - "Динамо" (Брест, Беларусь) - 2:0

Голы: Едигарян, 30 (1:0), Ле Таллек, 80 (2:0)

Молодёжное первенство. 25-й тур.

"Металлург" (Донецк) –"Говерла" (Ужгород) –5:1

19 апреля 2013. Докучаевск. Стадион"Авангард". 200 зрителей.

Арбитр: Роман Бохняк (Севастополь).

"Металлург": 1.Мусиенко, 14.Ефимчук, 3.Мирошник, 8.Нестеренко, 13.Сербул (17.Мышенко,60), 10.Ателькин (11.Хамид,68), 6.Полюлях, 51.Тимофеенко (7.Павлюк,74), 9.Трояновский (19.Красов,63), 33.Мамутов (к), 20.Савчук (77.Дегтярев,62).

Запасные: 12.Пеньков, 2.Подколзин.

Старший тренер: Сергей Шищенко.

"Говерла": 1.Бендер, 4.Молнар, 3.Плосконос, 77.Илькович (8.Шведюк,30), 16.Гринченко (22.Добош,84), 10.Ряшко, 23.Вагин

Ужгородская Говерла провела спарринг с венгерским Дебреценом.

фото dvsc.hu
фото dvsc.hu08 серпня 2013, 00:30
Поединок завершился нулевой ничьей и прошел при небольшом территориальном преимуществе Говерлы при жаркой погоде. Тем не менее, опасные моменты возникали чаще у ворот Надя.
В конечном итоге, забитых мячей зрители и участники матча, собственно говоря, так и не увидели.
Дебрецен — Говерла 0:0

Говерла - Волинь 6:0. Післематчева прес-конференція Володимира Дикого

Старший тренер луцької "Волині" Володимир Дикий прокоментував на післяматчевій прес-конференції ніщівну поразку своїх підопічних від ужгородської "Говерли" (6:0):

"Що сказати по грі. Рахунок відповідає тому, що відбувалося на полі – нашої команди сьогодні там не було видно. Сьогодні кожен футболіст грав, як хотів, не було ігрової дисципліни, були провали, розриви у лініях. Програли усю боротьбу, яку тільки можна було на будь-якому клаптику поля. Грали дуже погано. Скільки я у футболі, як гравець чи тренер, то такої безпорадної гри, як сьогодні, ще не бачив. Не знаю, що стається з гравцями, адже готуються дуже серйозно, рухаються, б'ються, аж іскри летять...- А виходять на поле – усе забувають і забувають,

Команда, которая борется за сохранение места в Премьер-лиге, против команды, которая озвучила своей задачей участие в следующем сезоне в Лиге Европы – такой была афиша первого матча 21-го тура, в котором «Говерла» принимала «Зарю». У луганчан после отсутствия не по своей воле в игре против «Шахтера» в основу снова вернулась большая группа из шести футболистов, которая рвалась в бой. Что же до хозяев, то их состав был привычным для последних матчей, за исключением выпавшего из-за травмы Лукмана и выхода в «основе» Дмитрия Хлебаса, который неплохо зарекомендовал себя, выходя на замены.Если исходить из турнирной таблицы, то «Заря» в этом матче выглядела фаворитом, но луганчане в первые минуты не рвались подтверждать свой статус. Даже наоборот, гости спокойно

Контрольний матч.

«Говерла-Закарпаття» (Ужгород) – «Насаф» (Карші, Узбекистан) - 1:0 (0:0)

Гол: Свідерський 90.

«Говерла-Закарпаття»:

1-й тайм: Надь – Щедраков, Райчевіч, Мелікян, Комарницький – Муховиков, Печенкін, Свиридов, Като, Трухін – Вітер.

2-й тайм: Бабенко – Гібалюк, Свідерський, Єлісєєв, Сагайдак – Като, Нудний, Даниловський, Ситник – Джакобія, Косирін.

«Говерла-Закарпаття» зіграла третій спаринг в Анталії з узбецьким «Насафом». Як і в двох попередніх матчах перша половина зустрічі завершилася з нулями на табло.

Розв’язка наступила в другій половині гри, і, знову, вікторія на боці нашої команди.

Єдиний переможний гол на останній хвилині основного часу забив захисник В’ячеслав

Ужгород. Стадион "Авангард". 6 500 зрителейГлавный арбитр: Виталий Романов (Днепропетровск)Ассистенты: Игорь Маковей (Винницкая область), Максим Чертоляс (Херсон)"Говерла" - "Заря" 0:1Гол: Липартия 84 (пен.)"Говерла": Надь, Щедраков, Райчевич, Тришович (Лопес 46), Косырин, Елисеев, Трухин, Макаренко, Меликян, Малишич (Гибалюк 38), Одонкор (Мищенко 85)"Заря": Постранский, Галюза (Липартия 67), Каменюка, Худзик, Идахор, Шунич (Коротецкий 86), Вернидуб, Игнатьевич, Олейник (Ярмаш 71), Любенович, ГрицайПредупреждения: Тришович 15, Райчевич 44, Одонкор 59 - Олейник 59, Вернидуб 64, Любенович 71, Худзик 78, Коротецкий 90+4

Перший матч в Ужгороді став справжнім святом для закарпатців – адже

Говерла продолжает подготовку к матчу с Земплином

Субота, 29 червня. У ФК «Говерла» продовжується тренувальний процес.Команда в Ужгороді, на стадіоні «Авангард», провела двосторонню гру. Перед нею новий тренер В'ячеслав Грозний у присутності колективу привітав Дмитра Трухіна з ювілеєм і підписанням особистого контракту з клубом.Відтак футболісти провели розминку, далі розподілилися на два умовні склади й провели матч, що складався з 4 таймів по 20 хвилин. Зустріч завершилася з рахунком 7:1 на користь одного зі складів.У поєдинку за переможців два голи провів Ле Таллек, котрий уже підписав контракт із «Говерлою». Решта м'ячів побували в сітці воріт завдяки гравцям, що перебувають на перегляді (їхні прізвища називати ще передчасно). Надалі команда готуватиметься до зустрічі із «Земпліном» (Міхаловце) у режимі дворазових тренувань. Нагадаємо,

Завтра ужгородская команда проведет контрольную встречу с командой Кайсар из Казахстана.

Говерла сыграет с казахами
18 лютого 2014, 19:17

Говерла продолжает подготовку к весенней части сезона на заключительном сборе в Турции.

Как сообщает официальный сайт клуба, на завтра у ужгородцев запланирован матч с Кайсаром, начало в 17:30.

Еще один спарринг Говерлы должен состояться 21 февраля. Соперник еще уточняется.

Говерла проведет спарринг в Словакии

Во время паузы в чемпионате, связанной с матчами национальных сборных, ужгородская команда отправится в Словакию. В пятницу «Говерлы» сыграет товарищеский матч с последней командой словацкой Суперлиги «Земплин Михайловице».

«Некоторые наши игроки уехали в сборные – Хобленко и Хлебас в молодежную сборную Украины, Ягодинскис в национальную команду Латвии, - сказал в разговоре с корреспондентом Sport.ua наставник «Говерлы» Вячеслав Грозный. - Остальным же нужно не только тренироваться, но и получать опыт во время матчей. Раньше словаки приезжали к нам, а теперь мы наносим ответный визит».

Сьогодні, одразу ж після тренування, гравці, тренерський та адміністративний склад команди клубним автобусом відправилися на календарний матч на Кримський півострів до Армянська.

Через дискваліфікацію в поєдинку не візьмуть участь двоє захисників «Говерли-Закарпаття» - Є.Мелікян та Є.Єлісєєв.

Не без втрат після минулого туру і суперник ужгородців, в складі «Титатну» у цьому протистоянні на поле не вийде також через перебір карток хавбек Андрій Маслов.

Нагадаємо, що поєдинок 23-го туру «Титан» (Армянськ) – «Говерла-Закарпаття» (Ужгород) пройде 29 березня. Початок матчу о 16.00.

"Говерла" - "Газ Метан" (Румунія) - 0:0

Готуючись до нового чемпіонату, гравці ужгородської команди зіграли товариський матч із "Газ Метаном" (Румунія).

Матч, як і планувалося, пройшов в угорському Дебрецені. Суперники виглядали, що називається, на рівних. Утім і в першому, і в другому таймах футболісти "Говерли" мали можливість вийти вперед. Так, особливо до перерви вдало діяли говерляни, міг відзначитися Даміен Ле Таллек, Балашов і двічі Трішович, який у цілому зіграв доволі активно, а в другій 45-хвилинці ще були нагоди, зокрема в того ж Балашова. Добре відіграв Райчевіч. Однак товариська зустріч завершилася нульовою нічиєю.

Страницы: Развернуть